Bavaria Sport Charter

adres ico MARINA GDAŃSK, ul. Szafarnia 6, lok. 4

kontakt ico ZADZWOŃ: +48 662 606 366

Oddajemy Państwu do dyspozycji nowoczesny i luksusowy jacht Bavaria Sport 400 Coupe. Jednostka została zbudowana 2 lata temu w bawarskiej stoczni.

Charakteryzuje ją smukła sylwetka, wysoki standard wykończenia i nowoczesny styl. Jacht osiąga prędkość 30 węzłów. „Wiatr we włosach” w pięknej morskiej scenerii to niezapomniane momenty. Wygodne łóżka w kabinach pozwalają na odpoczynek i chwile wytchnienia. Materace na pokładzie i rufowa kanapa, która może zamienić się również w wygodną kanapę do opalania, pozwalają na delektowanie się żeglugą, otoczeniem i czasem spędzonym na relaksie.

Nad Państwa bezpieczeństwem i przyjemnością żeglugi czuwać będą zawodowi skipperzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie na jachtach różnej wielkości. Każdy z nich jest z wykształcenia zawodowym nawigatorem. Jeśli będziecie chcieli opowiemy ciekawe morskie historie. Przybliżymy rejon w którym żeglujemy. Poza prowadzeniem jachtu zadbamy o to abyście Państwo czuli się na jachcie jak u siebie. I chyba najważniejsze, dbamy o prywatność naszych klientów.
Dlaczego my?

Bo to Wy jesteście dla nas najważniejsi!